Firmamız Astel Grup, bilgisayar ürünleri, cep telefonu, cep telefonu aksesuarları tedariği ile sektöre girmiştir. Sahip olduğu genç, gelişime açık, dinamik, istikrarlı kadrosuyla çok kısa zamanda Türkiye çapında bir çok kamu ve özel kuruma ürün tedariği yapmayı başarmıştır ve sektöründe gelişerek büyümesini sürdürmektedir.

SOSYAL SORUMLULUK
Astel Grup olarak toplumsal katkı sunabileceğimizi düşündüğümüz projelerde, hassasiyet ve sorumluluk bilinci içinde hareket etmekteyiz. Prolink sosyal sorumluluk felsefesinin odağında şirket çalışanları, müşterileri, iş ortaklarına karşı duyduğu sorumluluk yeralmaktadır. Katma değerli distribütör yaklaşımıyla sunduğu çözüm ve hizmetlerle sonuç odaklı çalışan firmamız topluma ve insana saygı anlayışı ile ihtiyaçlar doğrultusunda çalışmalarına yön vermektedir.

KALİTE YÖNETiMi
Astel Grup hizmet kalitesi açısından sektörde, ürünler ve hizmet kalifiyesine azami ölçüde önem veriyor ve bu alanda biz müşterilerimizi ve bayilerimizi çözüm ortağı olarak görüyoruz. işlerimizi müşterilerimizi düşünerek daha iyi ürün ve hizmet sağlayacak biçimde yaparak bayi, müşterilerimizin kurumsal yapımıza güvenmesini başarmak bizim öncelikli hedefimizdir.

SATIŞ EKİBİMİZ
Satış ekibimiz, müşteri memnuniyetini sağlamak için elinden gelen gayret ve çabayı göstererek, müşterilerden gelen istek ve önerileri üretici firmaya iletir. Firma olarak satış süresince sağlanan hizmetler kadar, satış sonrasında ki hizmetler kaliteside müşterinin firmayı algılamasında seçici önemli bir unsur olduğunun farkında olarak çalışıyoruz.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi