Referanslarımız

Ürün Tedariği Yaptığımız Bazı Kurum ve Firmalar

HAVELSAN

Havelsan A.Ş., 1982 yılında Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Yazılım Mühendisliği alanındaki ihtiyaçlarının giderilmesi amacı ile kurulmuş olan bir şirkettir.ASELSAN

Askerî Elektronik Sanayi ya da kısaca ASELSAN, Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı tarafından Türk Silahlı Kuvvetleri'nin askerî haberleşme ihtiyaçlarını karşılanması amacıyla 1975 yılında Ankara'da kurulan savunma sanayii şirketidir.

TARNET

Tarım Teknolojileri, Yazılım, Otomasyon ve Operasyonel çözümler ile başta ülke tarımının ihtiyaçlarını karşılamak ve çeşitli yerli-milli yazılımlar geliştirmektedir.TÜRKİYE BAROLAR BİRLİĞİ BAŞKANLIĞI

Türkiye Barolar Birliği, Türkiye'de bütün baroların katılımıyla oluşan, kamu kurumu niteliğinde, tüzel kişiliği haiz bir üst meslek kuruluşudur.


KIZILAY

Kızılay, Uluslararası Kızılhaç ve Kızılay Hareketi'nin temel ilkeleri olan “insanlık, ayrım gözetmemek, tarafsızlık, bağımsızlık, hayır kurumu niteliği, birlik ve evrensellik” çerçevesinde çalışan bir yardım kuruluşudur.

TARIM KREDİ BİRLİK TARIM ÜRÜNLERİ A.Ş.

Çiftçilerimizden aldığımız natürel ürünleri fabrikalarımızda işleyerek, halkımıza ekonomik, kaliteli ve doğal gıda tüketim imkânı sunmaktayız.TRT - TÜRKİYE RADYO TELEVİZYON KURUMU

Türkiye Radyo Televizyon Kurumu, 1 Mayıs 1964 tarihinde çıkarılan TRT yasasıyla kurulan ve kamu yayıncılığı yapmakla görevli Türkiye'nin ilk, günümüzdeki tek kuruluşu.

TÜRKİYE CUMHURİYETİ TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI

Türkiye Cumhuriyeti Tarım ve Orman Bakanlığı, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığına bağlı olarak çalışan, tarım ve orman işlerinden sorumlu olan bakanlık.

TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLET DEMİRYOLLARI

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları, Türkiye'deki demiryolu taşımacılığını düzenleyen, işleten ve kontrol eden resmî kurumdur.TÜBİTAK

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu, Türkiye'de bilim ve teknolojiyi teşvik etme, yönlendirme ve popülerleştirmeyi amaçlayan, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın ilgili kuruluşlarından olup özel hukuk hükümlerine tâbidir.

TÜRKİYE KANO FEDERASYONU

Türkiye Kano Federasyonu, 2003 yılına kadar Kürek Federasyonu altında faaliyetlerini yürüten federasyon bu yıldan itibaren federasyon statüsüne gelmiştir.


HALK EKMEK - ANKARA

1981 yılında 3 çeşit ekmek üretimi yapan Ankara Halk Ekmek Fabrikası, çağımızın modern teknolojisi kullanılarak özverili çalışmalarla, bugün 50 çeşit ürün üretebilen ve günde 1 milyon adet ekmek üretme kapasitesine sahip modern bir tesis haline gelmiştir.

TÜRKİYE GÜREŞ FEDERASYONU

Türkiye Güreş Federasyonu, güreş sporunun Türkiye'deki yönetim teşkilatı olan spor federasyonu. 1923'te kurulan TGF, aynı yıl Uluslararası Güreş Federasyonları Birliği üyeliğine kabul edildi.

DESMER GÜVENLİK

Desmer Güvenlik; sadece güvenliğe odaklı iş anlayışı ve kurumsal bir yapı ile hizmet verdiği hedef kitlenin taşınır veya taşınmaz mallarının güvenliği konusunda yetkin ve uzmanlaşmış personeliyle çalışmalarına devam etmektedir.

İ.M.M.İ.B.

İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri (İMMİB), ihracatçıları örgütlendirmek suretiyle ihracatı artırmak ve dış ticaretin ülke menfaatine uygun olarak gelişmesini sağlamak üzere, farklı sektörlerde faaliyetlerini sürdüren 7 (yedi) ayrı Birlikten oluşmaktadır.

ABDULKADİR ÖZCAN A.Ş (AKO)

1955 yıllarında ticaret hayatına başlayan Abdulkadir Özcan, yeni lastik tedarikinin yeterli olmadığı bu dönemde, kullanılmış lastikleri basit işlemlerden geçirerek; dişler açıp kaplayarak yeniden satan firmalara hurda lastik temin etmeye başladı.

ANADOLU AJANSI

Anadolu Ajansı, Türkiye Cumhuriyeti'nin resmî haber ajansı. Türk Kurtuluş Savaşı hakkındaki haberleri duyurmak amacıyla Mustafa Kemal Atatürk'ün talimatıyla Halide Edip Adıvar ve Yunus Nadi tarafından 6 Nisan 1920'de Ankara'da kuruldu.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

Anadolu Üniversitesinin temelini, 1958’de kurulan Eskişehir İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi oluşturur. 1982’de Anadolu Üniversitesine dönüşen kurumumuz, kısa zamanda yalnızca ülkemizin değil dünyanın en büyük üniversiteleri arasında da yerini almıştır.

ANKA GROSS

Perakende sektöründeki 32 yıllık deneyimimizle, şimdi gross market alanında fark yaratmak için hizmetinizdeyiz.Seçkin yönetim kurulumuz, profesyonel yapımız ve “Çok al, az öde!” sloganımızla koyulduğumuz yolda, güvenilir bir iş ortağı olmak için buradayız.

ANKARA TİCARET ODASI

Cumhuriyetimizle yaşıt olan Ankara Ticaret Odası (ATO), 1923 yılının Mayıs ayında "Ankara Ticaret ve Sanayi Odası" adıyla kurulmuş ve Anafartalar Caddesi üzerindeki eski bir binada faaliyetlerine başlamıştır.


ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Ankara Üniversitesi 1946 yılında Türkiye'nin başkenti Ankara'da kurulmuş bir devlet üniversitesidir. Ankara Üniversitesi, Üniversite Kanunuyla birlikte bu kanunla kurulan ilk üniversite olma unvanını taşır.

BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE İLETİŞİM KURUMU

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (kısaca BTK), Türkiye'de telekomünikasyon sektörünü düzenleyip denetleyen kurumdur. Türkiye'nin ilk sektörel düzenleyici kurumudur.

TÜRKİYE VAKIFLAR BANKASI

Türkiye Vakıflar Bankası Türk Anonim Ortaklığı ya da kısaca VakıfBank, 1954 yılında kurulmuş, Türkiye Bankalar Birliği'nin Eylül ayı 2020 yılı raporuna göre Türkiye'nin aktif büyüklük açısından en büyük 3. bankasıdır.

VAKIFLAR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Vakıflar Genel Müdürlüğü, 2 Mayıs 1920'de, Şer'iyye ve Evkaf Vekaleti olarak kurulan, 3 Mart 1924'te şimdiki adını alan, Türkiye'deki vakıfları denetlemekle yükümlü müdürlüktür.


İLBANK A.Ş

İLBANK A.Ş., bütün işlemlerinde kuruluş kanunu ve özel hükümlerine bağlı, tüzel kişiliğe sahip, Türkiye Cumhuriyeti Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na bağlı kamu kurumudur.ITC INVEST TRADING AND CONSULTING AG TÜRKİYE

2002 yılında ülkemizde toplanan atıkların bir değer oluşturması hedefi ile faaliyetlerimize başlamış olup, hali hazırda atık geri kazanımı, atık geri dönüşümü ve atık toplama faaliyetleri yürütmekteyiz.

KAVAKLIDERE ŞARAPLARI A.Ş.

Kavaklıdere Şarapları, 1929 yılında Türkiye’nin ilk özel sektör şarap üreticisi olarak Ankara’nın Kavaklıdere semtinde Cenap And tarafından kurulmuştur.


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi